Πρακτικό Αρχαιρεσιών της 9/11/14

                                       ΠΡΑΚΤΙΚΟ  ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

                               ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ 9-11-2014 .

ΓΙΑ τις Αρχαιρεσίες του συλλόγου Φ ίλων  Βυζαντινής Μουσικής κ Παράδοσης Νάξου    «Ο ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ»

 

Σήμερα Κυριακή 9-11-2014 στο Γραφείο του Συλλόγου  Φ Β Μ & Π Νάξου «Ο ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ»   {παλαιός Υγειονομικός σταθμός)  από της ώρας 11 πμ έως  14 00 μμ ,διεξήχθησαν αρχαιρεσίες  για την ανάδειξη των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου (ΔΣ)  και της Εξελεγκτικής επιτροπής  ,όπως είχαν προσδιοριστεί από την Γενική Συνέλευση στις  5/11/2014 (Τετάρτη) .

 

Ψήφισαν συνολικά ……………73…... άνθρωποι –μέλη του συλλόγου .

Εγκυρα ψηφοδέλτια ………… 72……

Ακυρα………………………     1…..

Λευκά…………………………0

 

Οι υποψήφιοι  έλαβαν τους παρακάτω ψήφους .

                                  ΓΙΑ  ΤΟ     Δ   Σ

Ονοματεπώνυμο  Υποψηφίου

Αριθμός ψήφων

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΠΡΑΞΙΑ

          28

ΒΑΡΕΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

          11

ΕΛΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

          8

ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ

          18

ΚΟΡΡΕΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

          44

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

          22

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

            9

ΚΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

          63

ΛΟΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

          29

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

          10

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

          38

ΠΙΤΤΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

          11

ΡΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

          11

ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

          6

ΧΡΥΣΙΚΟΥ-ΡΑΠΤΑΚΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

          20

ΨΑΡΡΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

          25

 

 

 

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ονοματεπώνυμο  Υποψηφίου

Αριθμός ψήφων

ΑΛΑΜΠΕΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

           9

ΒΡΟΥΤΣΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

          14

ΘΕΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

          20

                                            

                       ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  οι παρακάτω               (9)  κατά  σειρά  εκλογής κ ψήφων

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΕΚΛΕΓΟΜΕΝΟΥ

 

 Σειρά εκλογής

Αριθμός ψήφων

ΚΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  1

         63

ΚΟΡΡΕΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ

  2

        44

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 3

       38

ΛΟΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 4

       29

ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ

 5

      28

ΨΑΡΡΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 6

     25

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

 7

     22

ΧΡΥΣΙΚΟΥ-ΡΑΠΤΑΚΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 8

    20

ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ

 9

    18

     

Ε  Π  Ι Λ  Α  Χ  Ο   Ν  Τ   ΕΣ  κατά  αλφαβητική  σειρά             κ αριθμό ψήφων

ΒΑΡΕΛΑ ΕΛΠΙΔΑ

10

      11

ΠΙΤΤΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 11

      11

ΡΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 12

      11

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

13

      10

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14

       9

ΕΛΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

15

       8

ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16

       6

 

 

 

 

Εκλέγονται ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  κατα σειρά εκλογής κ ψήφων

 

Ονοματεπώνυμο  εκλεγομένου

 

Σειρά εκλογής

Αριθμός ψήφων

ΘΕΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    1

        20

ΒΡΟΥΤΣΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ

    2

       14

ΑΛΑΜΠΕΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    3

        9

                               

Το παρόν συντάσσεται σε (4) αντίγραφα κ υπογράφεται ως ακολούθως.

 

                                 Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ    ΕΠΙΤΡΟΠΗ

                               Νάξος   9/11/2014

 

1)      ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗ     ΙΑΚΩΒΙΝΑ

 

 

     2) ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

Newsletter

Στείλε το σε ένα φίλο